Anasayfa » Genel İçerik Kategorisi » Başkandan Mesaj
Başkandan Mesaj
Başkandan Mesaj

 
Değerli ziyaretçimiz web sitemize hoş geldiniz;

 

1967 yılından bu yana, “sorumluluk sahibi bir iş ortağı olma” anlayışıyla hizmet veren, uzman personeli ve modern yönetim anlayışıyla müşterilerine ‘‘ihtiyaçlarını en uygun koşullarla sunma” gayretiyle sürekli kendini yenileyen İKMAL TEKNİK A.Ş. ‘‘üretimdeki çözüm ortağınız’’ olarak hizmet verme gayretini arttırarak devam ettirecektir.

 

İkmal Teknik A.Ş. sektöründe hizmet üretmeye, babam merhum Mahir ÖZTUNA tarafından, 1967 yılında Ulus-Posta Caddesinde kurulan, 25 metrekarelik bir işyeri ile başlamıştır.

 

Faaliyet süresi içerisinde, sunduğu hizmetin kalitesine ve müşterilerinde sağladığı memnuniyete paralel bir gelişme seyri izleyen ikmal Teknik, 1981 yılında şirket merkezini OSTİM Organize Sanayi Bölgesi’ne taşımıştır.

 

Modern ve yenilikçi çizgisiyle ilklere imza atan İkmal Teknik, Türkiye’de sektöründe, ISO 9000 Kalite Belgesini ilk alan ve sektörüne ‘‘market’’ anlayışını taşıyan örnek bir firma olmuştur. Hırdavat, teknik takım ve makine, el ve bahçe aletleri, boya, iş güvenliği ekipmanları, mobilya aksesuarları, yapı ve elektrik malzemeleri ve kırtasiyeye varıncaya kadar, bir işletmenin ihtiyaç duyacağı tüm ürün gruplarındaki, 40 binin üzerindeki ürün çeşidini, uygun fiyat ve güvenilir marka anlayışına eklediği ‘‘İkmal Teknik’’ güvencesi ile müşterilerine sunmaktadır.

 

İkmal Teknik, kurulduğu günden bu yana, ‘‘mutlaka satış’’ ilkesi ile değil, sorumluluk sahibi bir iş ortağı anlayışıyla hizmet vermekte, fiyat ve ürün bilgisine sahip nitelikli personeli ile müşterilerine ‘‘mal satmanın” ötesinde, ihtiyaçları olan ürünü en uygun koşullarla sunma’’ ilkesini benimsemektedir. Bu ilkelerle her zaman sizlerin yanında olan İkmal Teknik, yeni mağazasıyla birlikte bundan sonra da ‘‘üretimdeki çözüm ortağınız’’ olarak hizmet verme gayretini arttırarak devam ettirecektir. Saygılarımla.

 

Sıtkı Öztuna
İkmal Teknik A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı